Nátěry na dřevo

Výrobky Xyladecor

Lazury Xyladecor se i u nás staly synonymem pro kvalitní nátěry dřeva ve všech jeho podobách, ať již v interiéru nebo v exteriéru. Léty prověřená kvalita, u nás i v zahraničí, je zárukou, že dřevo na Vašem domě či zahradě vydrží dlouhodobě krásné, bez velkých nároků na údržbu.V nabídce máme především lazury Xyladecor pro exteriér domu i zahrady - Xyladecor Oversol, Xyladecor Classic nebo Xyladecor Royal  , samozřjmě i impregnační napouštědla Xyladecor Xylamon  , které jsou vhodné pro nátěry běžného dřeva používaného v našich zahradách - smrku či borovice.

Xyladecor Xylamon  HPXyladecor Xylamon HP

 Odstín:bezbarvý

Xyladecor Xylamon HP (High Protection) impregnační nátěr je konzervační kapalný přípravek na ochranu dřeva proti hnilobě způsobené houbou basidiomycetes a proti modraní dřeva. Je vhodný na vnitřní i venkovní dřevěné konstrukce jako okna, venkovní dveře, dřevěné obložení, ploty, střešní prvky a přístřešky pro auta. Není určen pro použití na dřevo v přímém styku s půdou a vodou (vodní a mořské prostředí).

Teoretická vydatnost:10 m2/l

Doporučený počet nátěrů:impregnace: 1, pro dosažení biocidního účinku: 180 – 220 ml/m2 (2 vrstvy)

Aplikace:štětcem, válečkem, máčením, nástřikem nebo tlakovou impregnací

Čištění

běžným syntetickým ředidlem

Složení

na bázi rozpouštědel

Doba schnutí

brousitelný/druhý nátěr: 24h
vrchní nátěr (lazura, lak, barva): 24h

Skladovatelnost

Skladujte v suchu, v uzavřeném originálním obalu při teplotě + 5 až + 25 °C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte do 2 let od data výroby. 

 

 

 

balení

cena Kč/ks

cena Kč/ks

bez DPH

s DPH

0,75 l

297,35

360

2,5 l

590,90

715

5 l

1153,44

1396

 

 

Xyladecor Classic HP

 

Xyladecor Classic HP (High Protection) je ochranná tenkovrstva lazura na dřevo na rozpouštědlové bázi pro vnější použití. Obsahuje fungicidní složku, která účinně působí proti houbám způsobujícím modraní dřeva. Krémová konzistence usnadňuje natíraní a lépe penetruje. Zvýšená přilnavost další vrstvy. Vytváří mikroporézní saténový povrch, který chrání proti UV záření a nepřízním počasí. Zvýrazňuje strukturu dřeva. Je určen pro veškeré dřevěné povrchy, které nejsou v přímém styku s půdou nebo povrchovou vodou, jako jsou obklady domů, chaty, altány, pergoly, ploty, balkony, okna, dveře a jiné dřevěné povrchy. Pro intenzivnější ochranu v exteriéru proti modrání a hnilobě dřeva, doporučujeme podklad napustit impregnačním nátěrem Xyladecor Xylamon HP.

Povrchová úprava

matná

Teoretická vydatnost

14 m2/l

Doporučený počet nátěrů

2-3

Aplikace

štětec

Čištění

běžným syntetickým ředidlem

Složení

na bázi rozpouštědel

Doba schnutí

suchý na dotyk: 3h
brousitelný/druhý nátěr: 12-14h
proschlý: 24h

Skladovatelnost

Skladujte v suchu, v uzavřeném originálním obalu při teplotě + 5 až + 30 °C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte do 5 let od data výroby.

  Odstín:

 bezbarvý - Vzorník Xyladecor Classiccedr - Vzorník Xyladecor Classicmahagon - Vzorník Xyladecor Classicpalisandr - Vzorník Xyladecor Classicpinie - Vzorník Xyladecor Classictýk - Vzorník Xyladecor Classickaštan - Vzorník Xyladecor Classicantická pinie - Vzorník Xyladecor Classicborovice - Vzorník Xyladecor Classicdub - Vzorník Xyladecor Classicmodřín - Vzorník Xyladecor Classicořech - Vzorník Xyladecor Classiczeleň jedlová - Vzorník Xyladecor Classic

balení

cena Kč/ks

cena Kč/ks

bez DPH

s DPH

0,75 l

247,95

300

2,5 l

687,80

832

5 l

1284,40

1554

 

 

 

 

 

Xyladecor OVERSOL 2V1

Xyladecor Oversol 2 v 1 

Xyladecor Oversol 2v1 je unikátní silnovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro použití v exteriéru. Díky své tixotropní konzistenci nestéká a ulehčuje aplikaci. Vytváří silný, elegantně polomatný film na povrchu dřeva. Je určen pro venkovní dřevěné povrchy, jako jsou okna, dveře, balkony, dřevěné obklady a podhledy, pergoly a jiné dřevěné povrchy. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a UV zářením. Není vhodný pro použití v saunách. Pro zvýšenou ochranu proti modrání a hnilobě dřeva v exteriéru doporučujeme podklad napustit impregnačním nátěrem Xylamon HP

Povrchová úprava

matná

Teoretická vydatnost

25 m2/l

Doporučený počet nátěrů

1-2, příčné řezy: 3

Aplikace

štětec

Čištění

běžným syntetickým ředidlem

Složení

na bázi rozpouštědel

Doba schnutí

suchý na dotyk: 4-6h
brousitelný/druhý nátěr: 16h
proschlý: 24h

Skladovatelnost

 

Skladujte v suchu, v uzavřeném originálním obalu při teplotě + 5 až + 30 °C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte do 4 let od data výroby.

Odstín:

 rosewood - Vzorník Xyladecor Oversolpřírodní dřevo - Vzorník Xyladecor Oversolmeranti - Vzorník Xyladecor Oversollískový ořech - Vzorník Xyladecor Oversolvlašský ořech - Vzorník Xyladecor Oversolbílý krycí - Vzorník Xyladecor Oversolwenge - Vzorník Xyladecor Oversoljilm polní - Vzorník Xyladecor Oversolsipo - Vzorník Xyladecor Oversol

 

 

balení

cena Kč/ks

cena Kč/ks

bez DPH

s DPH

0,75 l

322,05

390

2,5 l

923,40

1117

5 l

1743,38

2109
 

 classiAlkydová tenkovrstvá lazura na dřevoc

Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2011 - 2018 Truhlářství Jiří Vencl